Jump to content

write anything that you want in your own language


enricoxxx
 Share

Recommended Posts

jah csak annyi a problémám h eddig tökjól ment, év végi vizsgám négyes meg ötös meg minden mert könnyen tanulok nyelvet de ugye nyáron angolt tanultam, és most azért küszködők h ne bukjak meg....(mert rohadtul bezavart...valamikor angolul akarok megszólalni német órán =/)

 

hát ha eddig nem zárták be remélem ezután se fogják..

Link to comment
Share on other sites

nem fogsz te megbukni, nem olyan könnyű az, ne hogy azt hidd. ahhoz is kell tudás, h megbukj vmiből...:D

 

nem hiszem h bezárják, csak itt páran beszélik h milyen hülyeség már ez a fórum, de sztem egyébként nem az...

Link to comment
Share on other sites

xD

 

hát azért mert pl egy angolnak egy idő után uncsi...nekünk persze nem...az egyik "össze is veszett" velem...kitörölt a barátai közül xD pedig hát nekem volt igazam szerintem...na mind1

 

hát ez komi? mondjuk az angolok sznobok..dee psssztt erről senkinek egy szót sem:rotfl:

bocsi egyébként a késői reply-ért...uhhh madjjarrr:D

Link to comment
Share on other sites

jahh értem, hát az elég gáz tényleg...egy kicsit sem hülye, már bocsika.

 

csak úgy most ki vagyok bukva.

te, olyan jó neked meg Betty-nek. tök jókat beszélgettek és én meg ilyenkor tök szarul érzem magam...nem tom miért. nah ez is hülyeség volt leírni....

 

egyébként az az enrico is magyar nem?:neutral:

Link to comment
Share on other sites

az is több mint a semmi nem? de ez tök jó:D

 

hallod én nagy szemfényvesztésben éltem ám, mert az elején tökre azt hittem hogy téged Diánának vagy Diának hívnak. de aztán szembesültem a valósággal. a valódi neveddel. Klaudia. :D gáz, mi? hogy ennyire hülye vagyok? nah monnyuk nem...:D

haha és azt is tudom, hogy Kaposváron laksz, ugye? az egyik ismerősöm odajár tanulni. vmi lótenyésztőnek vagy micsodának XD :P

Link to comment
Share on other sites

én nem beszóltam...bocsi ha annak jött le. sztem is a klau gyerekes...meg aztán nekem bejön a neved, szal etőtl nem kell félni:D

 

jah hát nincs mit..lehet h nekem is bekéne raknom a sigbe ilyeneket, bár nemtudom. nem régen töröltem ki...pfff..

 

egy kis angolos beütés: milyen az idő arra? :)

Link to comment
Share on other sites

ahham...de azt nem értem, h az lj-t h lehet ilyenre megcsinálni mint neked. monnyuk lehet h van titka, szét kellene néznem xP

 

mostmár nálunk is olyan az idő...reggel még sütött a nap..jó volt..de mostmár nem:( meg meg is vagyok fázva..(egy újabb szép magyar mondat.p)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...