Jump to content

write anything that you want in your own language


enricoxxx
 Share

Recommended Posts

hát nálunk is vannak ilyenek...de most nem tudok példát mondani ráá...XD

 

az kellemes lehet. nekem nyáron volt így, mikor este nyitva volt az ablak és az utcáról vmi sikoltást hallottam...minden este ez ment, míg rájöttem h vmi állat lehet az. de legalább olyan volt mintha vki öltek volna...rémisztő. szóval megértem, mit érezhetsz most. tudod mit? kopogj vissza!:D

Link to comment
Share on other sites

ééértem...hát nem tudom melyik a jobb...a lakótelep vagy társasház...egyikben sem laktam még. mégXD

hát én családi házban lakom, itt meg az a baj, h előjöhetnek ilyen hangok mint a sikoltás vagy akármi..

jahh egyszer még régen, picike voltam még, mikor este hallottunk vmi zajt odakintről...tudod tesóm mit csinált? kiment a lehető legnagyobb konyhakéssel a kezében a kertbe, de szerencsére nem volt ott senki... XDDDD jaj lett vna neki! kemény tesóim vannak ám....xD

Link to comment
Share on other sites

okok. mindjárt megnézem:)

 

jah igen. ez a sötétség a Twilightban sztem megadja az alapját a filmnek. mármint úgy értem jó effekt ez benne, mert tök rejtélyes meg minden...waaa..remélem sikerül eljutnom az első vetítésre...cool lenne! :D

Link to comment
Share on other sites

jahh..de azt írták h nov 27én lesz a bemutató..nos most jól mondják-e vagy sem azt nem tudom...de általában a nagyobb városokban ugyanakkor mutatják be, vagy pesten hamarabb?:/ nem tudom...nem nagyon értek hozzá. csak ez legyen a legelső film amit az első vetítésen látok! :) jól megaszontam:D

Link to comment
Share on other sites

azám azám! nem tudsz vmit róla, h mikor akarják kiadni a könyvet? mert olvastam mindenfélét de hátha te többet tudsz...

am olvastad angolul?

bevallom én egészen idáig, míg azt nem hallottam h filmet nem készítenek belőle, nem nagyon hallottam róla, most így meg imádom..:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...