Jump to content

write anything that you want in your own language


enricoxxx
 Share

Recommended Posts

hát hogy csinálsz avikat, meg blendeket, meg mindenfélét és úgymond mutatóba kiraksz egy kettőt, utána peg raksz egy linket h a többit meg lehessen nézni..remélem érthető volt..xD

 

uhh az nem jó...teázni kéne, de kedvem nincs teát csinálni...

ajajajjj..függő lettemxD

Link to comment
Share on other sites

szép ballagási ajándék...:)

 

egyébként ezt a threadet sztem nyugodtan átnevezhetnék hungarian threadnek vagy ehhez hasonlónak, mert csak mi használjuk..XD nah jó van egy-két másik is aki használja, de mi vagyunk a jobbak..:D

tényleg ajánlani kellene vmelyik modnak...

 

jah egyébként mostanság nagyon sok a super moderator kinevezés :l

Link to comment
Share on other sites

nah mondjuk van benne vmi...

 

jahh és ez 1 nap alatt...nah jó lehet h kettő nap...Ross meg Katie...de sztem Ross megérdemelte. nemtom, Katie is biztosan őt nem nagyon ismerem. hajj jahh jobb ez így...csak ezeket a hülye spameket nem szeretem...tudod állandóan a wowról szólnak, meg így úgy vegyél vmit...

Link to comment
Share on other sites

hát azt tom...nah mindegy...megint hülyének tüntem ped tom miről van szó, anh mindegy xD

 

egyébként photoshopolsz, ugye? ésésés tutorialokat használsz hozzá? vagy csak úgy magadtól jöttél rá a dolgokra? bocsika egyszerre 3 kérdés..>_<

Link to comment
Share on other sites

értem értem...

hát én mindig elhatározom magam, h nekilátok és megtanulok photoshopolni, de aztán vagy elfelejtem vagy nem is érdekel már az egész. pedig jó dolog ez...csak még nem nagyon fogtam fel...szóval az akarat az ami hiányzik...semmi más. csak a legfontosabb :P

Link to comment
Share on other sites

ne mondd h nem megy. nálam biztos jobban nyomod..mert én amennyit értek hozzá...nézd csak meg az én sigemet. mondjuk büszke vagyok rá. 5 perc alatt készítettem el...

és tudsz most fejből olyan oldalakat, ahol vannak tutorialok? nagyon megköszönném..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...