Jump to content

write anything that you want in your own language


enricoxxx
 Share

Recommended Posts

Weißt du was? Ich hasse meine neue Deutschlehrerin auch und sie mich ebenfalls. :rotfl:

 

:rotfl:

 

khm kussoljáá :@ xD

 

-.- xD

mesélek :hyper:

 

ma német órán...tanár mond magyarul egy mondatot neked meg le kell fordítani. xD

Mein Freund wäscht sich nie->a barátom sose fürdik.

erre, a hülye barátnőm megszólal h "er ist punk" ->h ő egy punk.

erre másik barátnőm meg elkezd röhögni h milyen igaz :nono::rotfl: :rotfl:

DE NEM BARÁTOM BASSZÁKMEG :willy_nilly: xD

 

mm h ezt nekem kellett lefordítani....és miért pont nekem ad ilyen mondatot? xD

Link to comment
Share on other sites

:rotfl:

 

 

 

-.- xD

mesélek :hyper:

 

ma német órán...tanár mond magyarul egy mondatot neked meg le kell fordítani. xD

Mein Freund wäscht sich nie->a barátom sose fürdik.

erre, a hülye barátnőm megszólal h "er ist punk" ->h ő egy punk.

erre másik barátnőm meg elkezd röhögni h milyen igaz :nono::rotfl: :rotfl:

DE NEM BARÁTOM BASSZÁKMEG :willy_nilly: xD

 

 

mm h ezt nekem kellett lefordítani....és miért pont nekem ad ilyen mondatot? xD

 

pfffff :o az nemsemmi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

hmm akkor már énis :rotfl:

szal irodalom órán írjuk a vázlatot a füzetbe...a tanár diktál....írjuk le a pontokat...a-tól megyünk és akkor mondja h g pont....mi meg elkezdünk röhögni :rotfl: a tanár meg először nem értette min röhögünk xD de a végén már ő is elkezdi hogy "sajnos túljutottunk a g ponton,következik a h,ami talán nem lesz ilyen élvezetes" :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

:???: Unsere Mathe Lehrerin ist so bekloppt... Die hat sich heute aufgeregt weil einer die Hausaufgabe nicht gemacht hatte (okay, bei mehreren hätte ich das ja verstanden... aber bei einem?), und hat sich dann geweigert den Unterricht weiter zu machen...

Was? Das ist doch gaga...Weißt du was....Ich war gerade bei der Sparkasse und da war so ein hammer Typ...Ich hätte fast vergessen, was zu sagen. :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

pfffff :o az nemsemmi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

hmm akkor már énis :rotfl:

szal irodalom órán írjuk a vázlatot a füzetbe...a tanár diktál....írjuk le a pontokat...a-tól megyünk és akkor mondja h g pont....mi meg elkezdünk röhögni :rotfl: a tanár meg először nem értette min röhögünk xD de a végén már ő is elkezdi hogy "sajnos túljutottunk a g ponton,következik a h,ami talán nem lesz ilyen élvezetes" :rotfl: :rotfl:

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

eznagyonkész xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...