Jump to content

write anything that you want in your own language - Part 2


thebrowncoat
 Share

Recommended Posts

hát ja :'DDDDD

öh... egyik török csaj, akinek a felhasználóneve k-val kezdődik és e a vége, és a 6 betű xDDD [nem szoktam itt leírni a neveket a félreértések elkerülése végett :'D]... szal a sige... és akkor most belegondoltam, hogyha néha kommentelnék énis, talán egy kicsivel több esély lenne, hogy idejöjjenek 1x TALÁN...

és most ezen felbasztam magamat xDDDD

Link to comment
Share on other sites

hát hallod engem is. csak reménykedhetünk.

éppen azon akadtam ki délután is, h ugye tudod imádom a Green Day-t, és hát tegnap csak egy rövidke 3 órás koncertet adtak...és most azt csinálják, h felhívogatják az embereket a színpadra. és van olyan aki eljátsza a Jesus of Suburbiát..basszus. aztán mondtam anyunak h én is annyira mennék egyik koncertjükre meg minden aztán a válasz annyi volt: "Szállj már le a földre." :neutral: baszki. :/

Link to comment
Share on other sites

ja baszkiii. csomószor belegondolok h persze jó h pesti vagyok, mert ha valaki jön ide, nem kell variálnom.. de mennyire jó lenne valahol nyugaton élni, bécs miatt... =/

 

dettó... jó, persze, dicsekedjenek. lehet énis azt tenném xD de annyira szar érzés.

Link to comment
Share on other sites

akkor ha lehetne választani akkor menjünk Angliába...minden banda megy oda, mindenki. szóval tök jó nekik.

 

jah főleg h eddig soha életemben nem láttam külföldi előadót. lol csak ilyen h fekete pákó, crystal, meg pár ehhez hasonló egyéniség..lol ne kérdezd, ingyen volt:D

Link to comment
Share on other sites

de jó is lenne ott élni *.* de nekem a #1 akkoris az USA :'D <3

 

énis csak a GC-t. akkora mázli, hogy jöttek ide. és tudtam menni :D

ááááááábazz :'D magyar zeneipar... szánalom xD mm a legnagyobb része. ezért sem hallgatok magyart. mondjuk az ilyen rockbandák jók tudnak lenni... pl a tankcsapdát szeretem xD

Link to comment
Share on other sites

hát igen, nekem is az USA még mindig él, de hát elég messze van és belegondoltam dolgokba meg minden. nem tudom igazából.

GC?:mrgreen: az cool!

oké, Tankcsapda az jó. a tesómék már akkor hallgatták, mikor annyi idősek voltak mint én vagy fiatalabb. hát az volt vagy 10 éve:D

Link to comment
Share on other sites

hát mondjuk ja. abból a szempontból szar, hogyha honvágyad van, több idő míg hazakerülsz. =/ xD

 

jaja *.* :D

de amúgy azért is szarok ezek a dolgok ebben az országban, mert a koncerteknél túl szigorúan vesznek mindent xD pl nemtóm, én mindig úgy látom h külföldön koncerteken mindenki fotózik, meg minden... GC-nél meg ne tudd meg mi volt xD tökre átkutattak :nono: pl én úgy emlékszem hogy a kabátom zsebében akartam becsempészni a fényképezőgépet [ami utólag belegondolva hülyeség volt xD inkább raktam volna be valahova mélyebbre vagy én nemtudom :rotfl:], és elvették persze :nono:

 

:D mi általánosban táborokban meg ilyesmiken MINDIG a mennyország touristot énekeltük :'D

 

 

 

regényírós kedvemben vagyok, bocsi xD

Link to comment
Share on other sites

ez igaz, hallod. de ha már vmire vállalkoztam akkor minden következményét is vállalnom kell, legyen az akármi. :D

 

ez most komoly? de szar már. mert most miért védik őket? kurvára nem értem, miért kell ennyire szarni. a biztonságiaknak ez csak egy koncert, de aki odamegy tombolni annak élmény és ne vegyék már el a kedvét a legelején. basszus, hülyék...nah majd én csinálok változtatásokat, ez így nem mehet tovább! :D

 

hagyd már, semmi gond. örülök h írsz.

Link to comment
Share on other sites

jaja, igazad van.. :D

 

halálkomoly :'D

de most tényleg, egy fényképezővel mit tudok csinálni? fogom, és fejbedobom Joelt, vagy mi? :'DDDDDDDDDDDD

ráadásul, ugye ezeket a cuccokat elrakták egy ilyen szobába, és mindenki kapott egy számot... ilyen kis papír és ragadós volt xD én meg a tenyerem külső részére raktam. de hát tudod, bent meleg van, meg ugrálsz összevissza, meg mittudomén. szóval így eléggé lekopott, és nem lehetett róla leolvasni a számot :'DDDDDDD na szal kivártuk a sort, és barátnőm akivel voltam, olyan fajta h minden helyzetben feltalálja magát.. szóval megkérte az ilyen portásizét aki adogatta ki a cuccokat, hogy hadd mehessen be és kereshesse meg a fényképezőgépet... és úgy bizonyította, hogy a miénk, hogy megnézette vele rajta a képeket :'DDDDDD szerencse, hogy fotóztuk magunkat koncert előtt xD szóval kalandos volt.

óó változtatások? segítek! xD

 

akkorjó. :D

Link to comment
Share on other sites

hát ez tök tuti! :D milyen már? hát de nem fogják fel ésszel h azért vannak emberek akik szeretnének képeket csinálni? ez őrület. :nono:

sosem értettem ezt a koncert izét. most is hallottam h mekkora bulit csaptak madonna turnéja körül. tudod ez a vallásos dolog meg ilyesmi. azért tök jó, h demokráciában élünk meg ilyesmi. nah mindegy. tökre kiakaszt ez is.

Link to comment
Share on other sites

jah xDDDDDD

rájöttem amúgy, hogy tűzijáték :'D de nagyon gagyi am... olyan 2 percenként lő fel egyet :'D előbb kiálltam a teraszra nézni, aztán amikor már azt hittem abbahagyta, bejöttem, és persze h lőtt megint xD de nemérdekel, nemfogok arra várni mikor lövi már fel xDDDD

 

aha.. úgy volt h nem, de mégis elhívtak bnőmék :D

Link to comment
Share on other sites

jah mindig ez szokott velem is lenni. mikor szegeden vannak fesztiválok és késő este tűzijátékoznak és általában éppen hogy csak lehet látni a kolesz ablakából, kinézek, leállnak vele. aztán elkezdik újból, mikor nem nézem. :D

nah akkor az klassz!

lehet h többet kellene dumálnunk msnen? :shifty: már amennyire tök jól eldumálunk itt :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...