Jump to content

write anything that you want in your own language - Part 2


thebrowncoat
 Share

Recommended Posts

jaja..én is letölteném, de basszus nincs már hely a gépen. tesómmal mindig itt variálgatunk h most kinél legyen egyik vagy másik film. mert ugye nekivan laptopja és azon nem olyan jó nézni filmet, szal át kell másolnunk erre a gépre. de hát azzal annyit szenvedünk. de annyi minden van a gépen...de tisztára fullos. a windows már 100x rámszólt h ez meg ez a merevelemez megtelt. hát baszki mit csináljak? :D azéé van h használjam. akkor meg ne basztasson :D

Link to comment
Share on other sites

jah hát az gáz =/ nekem még a vinyó fele megvan szerencsére xD

de már nyár eleje óta tervezem h kiírom a filmeket -.-" xD de olyan lusta vagyok... sose jutok el odáig h megcsináljam :'D pedig mit álljon itt a gépen... úgyis dvd-n nézem meg xD

Link to comment
Share on other sites

hát mondjuk jah.

nekünk az a baj h rossz a dvdíró, csak olvasni tud, de azt is csak épphogy. szal terveztük már h megpróbáljuk kiírni, de ahhoz venni kell dvdt is, szal hát az nemtom mikor lesz:P

nah asszem én most lépek, úgyis dumálunk még. jóéjt!

Link to comment
Share on other sites

hát mondjuk jah.

nekünk az a baj h rossz a dvdíró, csak olvasni tud, de azt is csak épphogy. szal terveztük már h megpróbáljuk kiírni, de ahhoz venni kell dvdt is, szal hát az nemtom mikor lesz:P

nah asszem én most lépek, úgyis dumálunk még. jóéjt!

 

puff, mindig rossz valami =/ :'D

jóéjt, szia :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...