Jump to content

write anything that you want in your own language - Part 2


thebrowncoat
 Share

Recommended Posts

jahh értem. azt hittem olyan szerencséd volt, h fényépezővel kaptad el, így már más :D

 

hallod, régebben is tudtam róluk, hogy léteznek, csak nem mentem bele annyira a zenéjükbe. asszem talán 2 napja nézegettem a last.fm recommend listjét, és ott találtam. szóval nekiláttam a youtube-on megnézni pár videójukat. és hát megszerettem őket! így is nagy nehezen tudtam csak leszedni az albumukat. :nono:

 

ááh ahhoz nem villámlott elég gyakran xD

 

óóó én annyi bandát találok onnan xD a mostani kattanásomat is pl :P

miért nem szóltál... én általában másodpercek alatt megtalálom amit keresek :'D

Link to comment
Share on other sites

hát jah mostmár én is gyakrabban nézek el arra, h mit is ajánlanak. ezért kezdtem el Seethert is hallgatni, ami szintén jó!

jahh igen, torrentről szedtem le, úgy hogy vagy 6.-ik próbálkozásra találtam olyat, ahol 31 seeder volt, szóval szerencsém volt! de legközelebb szólok neked!

jah az a Chevelle, igaz? belehallgattam abba is, jól nyomják ők is! (Y)

Link to comment
Share on other sites

az klassz, mert legalább nem unatkozol sohasem! jahh egyébként szoktam látni, h mindig van vki új, akire rákattansz! de így legalább sok bandát megismersz, szal tök jó!

nah a Seether-től jó a Broken, amit Amy Lee-vel csináltak, meg a Breakdown. ezt a kettős érdemes meghallgatni.

egyébként a Chevelle-nek hány albuma van?

Link to comment
Share on other sites

akkor egész sokat alkottak már, az tök jó! gondolom akkor az új anyag sem lesz olyan rossz. egyébként azt vettem észre, h a kevésbé híresebb bandák a legjobbak. mármint ők írják a legjobb zenét. ez nem tudom miért van így.

Link to comment
Share on other sites

nah akkor majd utánanézek!

jah mert legalább olyat hallgatsz, amit kevesen ismernek. haha tudom ez jó érzéssel tölt el! mert néha már engem is kiakaszt, h egy híres bandának a fanjai mennyire odavannak az egyik tagért..szóval na mindegy, nem tudom miért írtam ezt. :D

Link to comment
Share on other sites

hát jah megértem, én is inkább fordulok az ismeretlen felé! mármint továbbra is imádom a Green Day, Paramore-t meg ezek fajtákat, csak kell a változatosság is!!!

 

ohh köszi!!! igen, ma te vagy az első! mondjuk tegnap iwiwen felköszöntöttek! :D

Boldog névnapot neked is! :D

bár bevallom én nem nagyon kedvelem a névnapokat, de ha van akkor van! :D

Link to comment
Share on other sites

na ez meg a másik. anyum állandóan kérdezi, h mit kérek szülinapomra. mondom basszus nem kell semmi. erre naaaa, valamit azért mégis kérj! jól van, mondom akkor 5 csomag túró rudi megfelel! :D aztán el kezd nevetni. de hagyd nem lesz belőle soha semmi, mindig vesz nekem inkább vmi újságot, pölö wan2-t vayg ehhez hasonlót. na de a csoki nem maradhat ki. meg aztán mindig titokban vesz nekem ruhát. de olyankor nem szeretem, mert nem vagyok ott mikor megveszi és..hát tudod...:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...